Predošlé
Ďalšie

Svadobná a rodinná fotografka pre nové zámky a okolie

Vitajte v mojom svete plnom farieb a fotografii. Som fotografka pôsobiaca v okolí Nových Zámkov. Venujem sa najmä fotografovaniu rodín, novorodencov a budúcich mamičiek. Robím však aj iné tematické fotenia, o čom sa môžete presvedčiť v mojom portfóliu. Ak sa Vám páči moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať. 

„Budem rada, ak Vám práve ja zachytím tie najkrajšie momenty života.“ – Kitti

Každé ročné obdobie na fotografiách má svoje čaro. Pokojne môžete priniesť aj svojich domácich miláčikov. Rodinné fotenie v exteriéri je vhodné po celý rok.

Najlepší termín pre tehotenské fotenie je počas 31. až 35. týždňa tehotenstva. Fotenie môže prebiehať v ateliéri alebo v exteriéri.  

Novorodenecké fotenie prebieha u mňa v ateliéri alebo v pohodlí vášho domova v dopoludňajších hodinách. Najkrajšie fotky vznikajú, keď bábätko spinká. 

Fotenie portrétov prebieha v exteriéri alebo v interiéri. Exteriérové fotenie v prírode má svoje čaro vo farbách, ktoré sa snažím preniesť do fotografií. 

Blíži sa Váš veľký deň? Dovoľte, aby som mohla zachytiť Váš najkrajší deň plný emócií a radosti. Ak sa vám páči moja práca a máte záujem o svadobné fotenie, kontaktujte ma.

Jeden obrázok ma hodnotu tisíc slov...

Pripravila som si pre Vás ukážku mojich fotografii, pretože ako sa hovorí: „Jeden obrázok má hodnotu tisíc slov.“ Ďalšie fotografie si môžete pozrieť v mojom portfóliu.

ODOŠLITE MI SPRÁVU A DOHODNEME SA NA TERMÍNE FOTENIA

Môj fotoateliér

Môj fotoateliér nájdete v obci Dubník, 20 minút cesty od Nových Zámkov.