Novorodenecké fotenie / Newborn

Novorodenecké fotenie Nitra / Newborn fotenie / Fotenie novorodencov

Novorodenecké fotenie v Nitre (Napervillská 11 – Promenáda).

Najlepší čas na novorodenecké fotenie je 8-14 deň od narodenia. Odporúčala by som do 10 dní, kedy bábätko krásne spolupracuje. Snažím sa zachytiť vaše bábätko prirodzene, preto sú výsledné fotografie jemné, čisté a plné emócií. Fotenie prebieha u mňa v ateliéri v Nitre. Fotenia prebiehajú aj cez víkend. 

Mám pre Vás pripravené dva cenové balíčky newborn fotenia. Nájdete ich v cenníku. Vyberte si ten balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje… Čítať viac

Kedy je najlepší čas na novorodenecké fotenie?

Fotenie novorodencov je vždy veľmi krásne a príjemné, keďže sa fotí najmenší člen rodiny. 

Na novorodenecké fotenie sa objednajte ešte počas tehotenstva okolo druhého trimestra, aby sa Vám ušiel termín. Pri rezervovaní termínu mi stačí napísať Váš predpokladaný termín pôrodu a po pôrode bábätka sa mi ozvete najlepšie do 48h. a dohodneme sa na konkrétnom termíne, ktorý Vám bude vyhovovať.

Najlepší čas fotenia novorodencov je 8-14 deň od narodenia. Bábätká staršie ako 14 dní sú už nepolohovateľné a nevydržia v pózach, preto je dôležité, aby ste sa objednali na fotenie čím skôr.

Fotenie v ateliéri V Nitre

Novorodenecké fotenie prebieha u mňa v ateliéri v Nitre, ktoré je foteniu prispôsobené. K dispozícii mám dostatok denného svetla, osvetlenie a množstvo rekvizít. 

Ako fotenie bábätiek prebieha?

Novorodenecké fotenie vyžaduje čas a trpezlivosť.

Priemerne fotenie trvá 2 hodiny, niekedy aj viac. Všetko závisí od bábätka ako spolupracuje. Bábätko nakŕmte doma tesne pred odchodom z domu alebo v u mňa v ateliéri pred fotením.

Najkrajšie fotografie vznikajú, keď bábätko spinká. Najčastejšie sa novorodenci fotia bez oblečenia alebo jemnučko prikrytý drapériu. Čo sa týka polohovania, nie každé bábätko vydrží na brušku alebo v polohe do ktorej ho dáme.

Fotenia prebiehajú aj s rodičmi a súrodencami, preto ak máte staršieho súrodenca, tak treba priniesť so sebou hračky pre neho, aby vydržalo celé fotenie potichučky.

Aké oblečenie je vhodné na newborn fotenie?

Novorodenec sa fotí nahý. Ak by ste však chceli, tak môžete mu priniesť biele čisté body. Pre rodičov a súrodenca, by som odporúčala jemné farby, ako je biela či béžová. Vyhýbajte sa vzorom, pásikom, nápisom na tričkách, ktoré by mohli lákať pozornosť na fotkách.

Teším sa na Vás.

Newborn Portfólio

Pre inšpiráciu si môžete pozrieť ukážku môjho portfólia fotiek novorodencov. Ak Vás fotky zaujmú, neváhajte ma kontaktovať.

Kitti Ertingerová - Fotograf Nové Zámky - Kitti Photo
Autor

Tehotenská a novorodenecká fotografka v Nitre. Budem rada, ak Vám práve ja zachytím tie najkrajšie momenty života.

Zdieľať stránku
Portfólio ďalších fotení

MÁM ZÁUJEM O FOTENIE

Zavolajte mi na telefónne číslo.: 0908 991 340 Alebo využite kontaktný formulár.: