Tehotenské fotenie

Najlepší termín pre tehotenské fotenie je počas 31. až 35. týždňa tehotenstva. Fotenie môže prebiehať v exteriéri alebo v mojom fotoateliéri v obci Dubník, 20 minút cesty od Nových Zámkov.

Na fotenie sa môžete objednať aj s partnerom, s ktorým sa môžete farebne a štýlovo zladiť, pre lepší efekt na fotografiách. Odporúčam skôr svetlé alebo farebné veci než tmavé. Tričká s potlačou nie sú vhodné.

Tehotenské fotenie cena: mám pre Vás pripravené tri cenové balíčky, ktoré nájdete v cenníku. Vyberte si cenový balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Ukážka fotografií

Pre inšpiráciu si môžete pozrieť ukážku môjho portfólia z tehotenských fotení. Ak Vás zaujme, neváhajte ma kontaktovať.

Najlepší čas na tehotenské fotenie

Najkrajšie obdobie v živote ženy je tehotenstvo. 

Každá žena si praje mať najkrajšie spomienky na toto obdobie, ktoré zachytí jej krásu s bruškom a s rodinou. Je to skvelý darček a krásna pamiatka pre celú rodinu. 

Preto sa na fotenie treba objednať včas aby sa Vám ušiel vhodný termín. Najlepší čas na fotenie je, keď je bruško dostatočne veľké a guľaté, čiže medzi 31. až 35. týždňom tehotenstva. 

Nenechávajte si fotenie na posledné dni, kedy by ste si už nemuseli fotenie užívať.

Fotenie v ateliéri alebo Exteriéri

Je už len na Vás, či si vyberiete fotenie v exteriéri v prírode alebo u mňa v ateliéri. Fotenie v prírode má svoje čaro, ktoré dodá fotografiám tie správne farby v každom ročnom období. 

Ak máte vyhliadnuté miesto na fotenie, kde by ste sa chceli fotiť, tak sa vieme na mieste dohodnúť. V okolí Nových Zámkov mám pár pekných miest vyhliadnutých aj ja, kde sa vždy rada vraciam fotografovať. 

Fotenia prebiehajú a ranných alebo podvečerných hodinách, aby som Vás zachytila s tým správnym svetlom.
Ak si zvolíte fotenie v ateliéri, na výber máte viacero farieb fotopozadia. Taktiež si môžete vybrať rekvizity, s ktorými doladíme všetky detaily aby fotografie vyzerali podľa vašich predstáv.

Čo si obliecť na tehotenské fotenie

Veľmi častou otázkou je v čom prísť na fotenie. V ateliéri mám pre Vás pripravené šaty, ktoré si môžete požičať na fotenie. Jedny sú biele čipkované, ktoré dodajú fotografií romantický dojem. 

Druhé sú čierne body, ktoré krásne vyniknú na fotografií. Odporúčam si doniesť do sebou aj svoje vlastné šaty najlepšie obtiahnuté, v ktorých vám vynikne bruško. 

Ak prídete s priateľom tak je najlepšie ak sa zladíte farebne aj štýlovo. Neodporúčam šaty a tričká s potlačou alebo vzormi, zbytočne pútajú pozornosť.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom tehotenského fotenia, neváhajte ma kontaktovať mailom alebo telefonicky.

Teším sa na Vás.

Tehotenské fotenie, fotenie tehuliek – Nové Zámky | Nitra | Šurany a okolie

*fotenie prebieha vo fotoateliéri v obci Dubník alebo v prírode